Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ugye megfogok gyógyulni és...

Ugye megfogok gyógyulni és nem lesz maradandó helye a sérülésnek? Nagyon aggódom!

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy tegnap csúnya balesetet szenvedtem a fejemmel. A dolog nagyjából úgy volt, hogy a múlt éjjel valamiért kiakartam menni a mosdóba és mivel a családom akkor aludt már, ezért direkt nem kapcsoltam villanyt h ne zavarjam őket. A lényeg most jön, h amikor mentem a mosdó fele, akkor nem tom mitől, valszeg fáradt voltam már erősen és nem tudtam annyira odakoncentrálni, de sikerült valahogy megcsúsznom, aztán pedig nagyot estem és úgy bevertem a homlokomat, h pár másodperc után arra ébredtem (valszeg elájultam vagy kisebb agyrászkodásom volt) h a villany ég a folyosóm és a szüleim mondták h sűrgösen el kell menni az ügyeletre összevarratni, mert a homlokom bal felső részén egy 3-4 cm-es sebfelszakadás volt, amely eléggé vérzett. :(

El is mentünk, ott kitisztították, összehúzták és összevarták és 2 hét múlva kell elmenni varratszedésre. Ezáltal most leghamarabb a jövőhéten mehetek suliba és az őszi szünetig felmentést kaptam tesiből.



Én nagyon félek, h ha meg is gyógyul, akkor lesz ott egy maradandó heg (vagy hely), amely elcsúfítja majd az arcomat. Még az a szerencse h közel a hajvonalamnál történt és talán valamennyire a hajam eltakarja majd, de akkor is félek h maradandó lesz, ugye nem lesz az??? D:


Nem azért mert bájgunár lennék, de most tényleg nagyon tartok attól, h maradandó helye lesz ott. Nem beképzeltségként mondom, de többen is mondták már nekem, h fiú létemre egész jóképű vok, milyen szép arcom van és nem akarom h ez a baleset elcsúfitsa vagy emiatt nem leszek sikeres "külsőleg" az életben, pl. párkereséskor, vagy munkakereséskor. :((


Volt valakinek hasonló esete, h vmilye felszakadt? Ha igen, az mennyire jött rendbe? Ugye van esély arra, h szinte egy éven belül el fog tűnni a helye is és max alig lehet észrevenni majd, csupán nagyon közelről???


Eléggé félek. :S


17/F



2016. szept. 29. 14:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

ugye nem lesz az - de igen


Megmarad a helye. Ez van

Nem lesz feltűnő, de ha direkt erre figyelnek, akkor nem fogják nemészrevenni

2016. szept. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen, megmarad! De nem ezen fog múlni mennyire leszel kelendő, azér mert lesz egy halvány csík a fejeden lehetsz jó ember, ami sokkal jobban fogja vonzani a lányokat mint a tökéletes külső... Mellesleg nekem is van lány létemre, még se izélek rajta, örülj h,, ennyivel,, megúsztad rosszabbul is járhattál volna. Fel a fejjel. Mielőbb gyógyulást
2016. szept. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem túl biztatóak.
2016. szept. 29. 14:50
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha ügyes volt a sebész minimális lesz a hét, de lesz... És nyilván az fogja észre venni aki tudja mit kell nézni.
2016. szept. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Bocsi heg *autocoret
2016. szept. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Sok függ attól, hogy hogyan varrták.


Amúgy mostmár mindegy, mit mondunk, nem? Vagy látszik, vagy nem, de ezen semmi nem fog múlni, hidd el.

Egy pasin a hegek igazán semmit nem számítanak, sőt.


Mellesleg de, igen, túl hiú vagy. Ez viszont engem és sok más lányt/nőt is taszít.

2016. szept. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

És esetleg ilyen kenőcsökkel (Neogranormon, stb...) nem lehet csokkenteni ennek az eselyet?

Vagy hogy legalabb minel kisebb es halvabyabb legyen?

2016. szept. 29. 14:55
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Na figyelj, elmondom en is, bar mar megtettek paran, csak te nem akarod megerteni:


MEG FOG MARADNI A HELYE.


Ha ez neked ekkora lelki torest okoz, akkor ne sebeszhez menj, hanem pszichologushoz, mert valami gond van, de nem a felszakadt homlokoddal, hanem odabent.


Szanalmas picsogas, amit itt eloadsz, senki nem fogja direkt keresni a (szerinted) csini arcocskadon azt a heget, amit raadasul egy jol valasztott frizuraval siman takarhato is.

2016. szept. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És esetleg ilyen kenőcsökkel (Neogranormon, stb...) nem lehet csokkenteni ennek az eselyet? - Nem
2016. szept. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A hiusag?
2016. szept. 29. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!