Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Láb operáció után, nagy...

Láb operáció után, nagy fájdalmak vannak?

Figyelt kérdés
Pl ha csontot műtik.

2016. okt. 2. 00:06
 1/2 anonim válasza:

Nekem térdficamos a lábam és egyszer műtöttek, ki kellett venni egy letört csont- vagy/és porcdarabot a lábamból. 20 centis heg maradt a műtét helyén, és nem volt kellemes a műtét után. Nekem több hónapba telt, mire normálisan tudtam járni. Sok-sok gyógytorna és kitartás kell hozzá.

Nem hazudok, tud fájni a lábadozás, de túlélhető. Ha olyan a helyzet, inkább műtesd meg, minthogy nagyobb probléma legyen belőle később!

2016. okt. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 2x műtötték a térdem Először csak arthroscóppal "kitakarították,de másodszor nsgy műtétm volt csont"kivágással","áthelyezéssel" és csavarozással. Az arthroscópos műtét után néha nyilalt a térdem,de nem volt nagy fájdalmam, egy hét után már dolgozni is tudtam,igaz nem álló munkát végzek. Másodszor viszont lassú,fájdalmas és nehézkes volt a gyógyulás. Ahogy előttem írták,mihelyt küldenek menj gyógytornára,ne lazsáld el,mert ez sokat segít a gyógyulásban és ahogy erősödik a lábad a fájdalom is csökken.
2016. okt. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!