Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Van egy kis baj a műanyag...

PozsySanya kérdése:

Van egy kis baj a műanyag gipszemmel. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Hello egy kisebb probléma lenne a műanyag gipszemmel. Egy hete helyezték fel azt mondták hogy ha ha addig semmiképp ne álljak rá míg meg nem szárad. En ezt be is tartottam sőt nagyon nem is mentem bene ha igen akkor is cipőt húztam rá. De viszont az lenne a problémám hogy jön szét a gipsz, szabályosan repedezik. Mit tudnék tenni ez ellen? Kórházba ezért nem szeretnék visszamenni mert ez 1 hónapja es egy hete vagyok gipszbe és minden héten visszarendeltek eddig, de mivel ezt felrakták mondták hogy 3 hét múlva elég visszamennem és akkor le is veszik. Így hogy két hét van hátra meg mit tudok csinálni vele? Napról napra egyre jobban jön szét. Előre is köszönöm a válaszokat.

#gipsz #Bokaszallag szakadás
2016. okt. 8. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerinted?! Menj vissza vele!!
2016. okt. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj vissza mindenképpen és cseréltesd ki. De hidd el, nem érdemes ezért a műanyag gipszért fizetni, a normál gipsz sokkal tartósabb. És az sem olyan nehéz, én lemértem az enyémet, miután levették a lábamról: 2 kg volt. Kibírható.
2016. okt. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj vissza és tegyenek rá új gipszet. Én a labammal anno háromszor mentem vissza és tették újra gipszbe..amíg végül elviselhető lett és valahogy ki lehetett bírni az öt hetet. Szóval menj vissza!
2016. okt. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!