Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vajon a porc válhatott le a...

Vajon a porc válhatott le a bokámról? Többi lent

Figyelt kérdés
Múlthét (október 5 ) szerdán pakoltam a szobámban. Álltam az ágyon és kivolt húzva az ágyneműtartó és leestem a bokám meg így rá az ágyneműtartó szélére. Bedagadt és lett egy lila pukli a bokám alatt. Nem tutam megmozditani egy jó ideig majd miután valamennyire sikerült magától belilult az egész lábfejem és hideg lett. Nem mentem vele dokihoz mert lábra tudtam állni és járni is tudtam. De így másfél hét után miután már annyira nem fáj csak ha valami hozzáér a puklihoz mondom megnézem és kemény dudor van ott ami nagyon fáj ha hozzáérnek. Lehet hogylevállt a porc? Ha igen mit csinálnak vele az orvosok?

2016. okt. 14. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Paprikás krumplit lecsókolbásszal.

Mutasd meg dokinak.

De komolyan, jobban jársz.

2016. okt. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani, hogy mi történt? Megröntgenezik, és megmondják mi a teendő.
2016. okt. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg kéne egy rtg
2016. okt. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!