Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit lehet ilyenkor tenni?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Hát igen hol is kezdjem... Egy 13 éves fiú vagyok. Kb. 3 napja leborotváltam a fanszőrzetem. Azóta igen fáj gyulladt kipattogzott és kis pattanás szerűségek jelentek meg ott. Próbáltam már krémmel kenegni nem nagyon hat. Légyszíves ha valaki tud segíteni az feltétlenül írjon! (Amúgy mielőtt szolnátok magam miatt csináltam mert nagyon zavart a szőr és már gyakorlatilag fájt.)

2016. okt. 20. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Körömvirág krémmel kend be és ne borotváld többet.
2016. okt. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Használj borotvahabot ha teljesen csupaszra akarod, de amugy max röviditsd ollóval
2016. okt. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A bőröd irritált lett, mert gondolom először csináltad, ilyen nekem is volt, el fog múlni :)
2016. okt. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gratulalok,hogy csupaszon szereted. Nekem is csupasz.nekem is volt ijesmi.El fog múlni :) Majd megszokja.Jahh...meg borotvahab. 14L
2016. okt. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!