Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fülcimpa összevarrását hol...

Fülcimpa összevarrását hol lehet intézni? (Bővebben leljebb! )

Figyelt kérdés
Üdv! Egy fél éve körülbelül elszakadt fültágítás során a fülem (pedig nem tágítottam nagyra, csak rosszul sült el, tehát nem egy nagyon durva esetről van szó, és nem kellene levágni a fülcimpámból), és az érdekelne, ezt hol tudnám összevarratni? Kaptam már olyan válaszokat, hogy háziorvoshoz kell vele mennem, és ő majd ad beutalót sebészetre, de ez hogyan történik? Minden esetben egyből adna, ha elmegyek, és ott normálisan össze is varrják nekem? Vagy esetleg fel kellene keresnem egy plasztikai sebészt? Még azt szeretném tudni, hogy ez Társadalom Biztosítás kártyára írandó számla lesz, tehát ingyenes, vagy fizetnem kell érte, és ha igen, körülbelül mennyit? Előre is köszönöm a segítséget!

2016. okt. 29. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Fizetős plasztikai sebészet
2016. okt. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez mennyibe kerülne szerinted?
2016. okt. 29. 12:31
 3/4 anonim válasza:
Ha még aktuális keress egy olyan szalont ahol extrémebb testmódosításokat (nyelvkettévágás, szemtetoválás, implant stb) csinálnak, kb 6-8 ezer egy fülrekonstrukció
2017. febr. 4. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, de már megoldva!:) Voltam plasztikai sebésznél, és igaz, hogy 30-ért, de nagyon szép munkát végzett:)
2017. márc. 8. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!