Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Valami komolyabb baja lehet?

Valami komolyabb baja lehet?

Figyelt kérdés

Regel mikor a telefonomért nyultam már éreztem hogy fáj a kezem (a könyömnél oldalt) aztán délután már nem birtam el vele a tesicucom és mintha meg is lenne dagadva. Egyre jobban fáj, már kb fél évvel ezelött is volt ilyen de akkor nem fájt enyire. Mit csináljak vele, elég ha sportkrémmel kenem? Valami komolyab baja lehet? Holnapra elmulhat (fontos lenne Gólyabállesz)?

Előre is köszi



2016. nov. 10. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán teniszkönyök, lehet gyulladásban van, pihentetni kellene és reuma krémmel kenegesd, de ha nem javul, akkor menj vele orvoshoz. Holnapra nem hiszem, hogy elmúlik, néha hosszadalmas az ilyen.
2016. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

Elfelejtetem írni, hogy lehet e ahoz köze hogy a térdem se jo az is fáj közbe ha kinyujtom ( ez a rockitol van azt tudom)

2016. nov. 10. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!