Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen érzés, amikor be van...

Milyen érzés, amikor be van gipszelve a lábad? Mesélnél róla, ha történt már veled ilyen?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem, még sohasem voltam gipszben. De érdekel, hogy milyen lehet.

2016. nov. 19. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pocsék.

Az első pár napom nekem rettenetes volt, mindig ha felkeltem, akkor a gipsz teljes súlya húzta a törött széleket, ami borzalmasan fájt. Inkább alig ittam, csak pisilni se kelljen kimenni.

Aztán következik a borzalmas viszketés, a gipsz alatt, amit nem érsz el. Öreganyám összes kötőtűjét elgörbítettem.

Ráadásul azon kívül, hogy fekszel (elvégre fekvő gipsz), és bambulsz, semmit nem lehet csinálni. Két nap után iszonyatosan unalmas az olvasás, a filmezés, a netezés, és kimaradsz egy csomó mindenből.

Mikor már járógipszet kaptam, azt jobban viseltem, nem volt több szobafogság.

De alapvetően nem tudom azt mondani, hogy életem legjobb élményei közé tartozott.

2016. nov. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a részletes választ! :)

És a járógipszet nehéz volt megszokni? Az milyen, hogy egész nap a lábad abban van és úgy jársz az utcán? Nehéz? Fáj? Fázott benne a lábad vagy inkább meleg volt?

2016. nov. 19. 15:00
 3/3 anonim válasza:
Hát,nem volt kellemes. Mondjuk az én 33 kgmat úgy lenyomta hogy inkább az fájt,nem a törés xD
2016. nov. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!