Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kiment a bokám. Szerintetek...

Kiment a bokám. Szerintetek szükséges sebészetre mennem?

Figyelt kérdés

Ma tesiórán kiment a bal bokám(támasztóláb). Utána alig tudtam lábraállni,később is fájt de a fájdalom mértéke kicsit csökkent.Miután hazaértem megnéztem és láttam kis bevérzéseketvés egy kicsit fel is dagadt.Azóta befásliztam,bekentem és felpócoltam.

Szerintetek holnap reggel elmenjek azért sebészetre vagy nem szükséges?

Válaszaizokat előre is köszönöm. :) 17/f



2016. nov. 24. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak ha rosszabb lesz, vagy nem javul
2016. nov. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hülye formája van a lábadnak és marhára fáj? Kificamodott. Cipő le, és irány a doki. Ő majd helyrerakja.

Nincs képtelen formája, és csak "kicsit" fáj? Rándulás. Borogasd be és pihenj le.

Bár ha kificamodott volna akkor nem tudtál volna hazamenni, szóval nincs nagy gond.

2016. nov. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát kb annyira fáj,hogy csak fájdalommal tudok rálépni.
2016. nov. 24. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Jobb ha megnézeted a sebészeten.
2016. nov. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Akkor ne állj rá :) Ha baj lenne (pl. elszakadt egy ín vagy megrepedt a csont), hidd el, az fájna.

Ha dokinak megmutatod, annak annyi előnye van hogy ad egy orvosi igazolást, és akkor igazoltan maradhatsz otthon a suliból. Mert a rándult bokát pihentetni kell! Ha nagyon aggódsz, persze, elmehetsz sebészetre is, de ezt majd a doki megmondja.

2016. nov. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!