Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Pup az orron megmarad?

Pup az orron megmarad?

Figyelt kérdés

Sziasztok mult het hetvegen voltam thai box merkozesen es egy erosebb utestol elkezdett erosen verezni az orrom, bedagadt es keletkezett rajta bal oldalt egy kisebb pup. Ami olyan mint egy porc. borogattam, nem lilult be semmim es ott az orvos a helyszinen mondta hogy nem torot. Kedden mult heten meg elmentem vele balesetire , rontgen kepen nem volt torott csak egy oldalrol csinaltak rongent nem kettorol de gondolom orrbal

Eleg egy. Nem tort el de lehetseges valami haematoma van a lapon. Nem verzik, nem piros de meg ott van az a kis duzzanat, ugye az nem marad ott vegleg? Lemegy az nem?



2016. dec. 5. 21:39
 1/2 A kérdező kommentje:
*de gondolom orrnál elég egy.
2016. dec. 5. 22:21
 2/2 anonim ***** válasza:

Elméletben le szokott menni, de előfordul, hogy a haematoma hegesen gyógyul a bőr alatt és akkor ott marad örökre.

Kenegesd naponta Feketenadálytő kenőccsel, az nagyon sokat segít.

2016. dec. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!