Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Gyógyul a seb, vagy megint...

Gyógyul a seb, vagy megint kezd kialakulni a tyúkszemem?

Figyelt kérdés

Hétfőn volt pedikűrösnél, aki kezelt a tyúkszemem, kicsit vérzett is. Úgy tűnt rendesen ki tudta szedni, nem éreztem utána a szúró érzést. Azonban most pár nappal utána megint úgy kezdtem el észrevenni, hogy ott kezd megvastagodni a bőr, és picit megint fáj ha rálépek. Ez a seb gyógyulása, vagy ilyen gyorsan megint kezdene

kialakulnina tyúkszem?

Köszönöm előre is



2016. dec. 22. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a seb nem gyulladt be (nem piros, nem váladékozik),akkor néhány nap után nem kezd el fájni. Viszont,ha ugyanott nyom a cipő,akkor megint bekeményedik (már ez is okozhat fájdalmat) és előbb utóbb a tyúkszem is ki fog újulni. Lehet,hogy nem jó a cipő amit viselsz, vagy eltérés van a lábtartásodban (lúgtapl,bokasüllyedés).
2016. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy azóta nem voltam sehol, csak itthon pihentettem, így nem nyomhatta semmi :/
2016. dec. 22. 22:09
 3/7 anonim ***** válasza:
És mégis kezd rajta megvastagodni a bőr. Gondolom,hogy otthon járkálsz.
2016. dec. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát a sarkamon van, így mindig pipiskedve járok, nem ér a talajhoz a lábam, csak egyszer kétszer. De már ennyitől is megvastagodhatna?
2016. dec. 22. 22:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban vegyél Chinofungin spray-t, attól el fog múlni a tyúkszem, nem kell kivagdosni.
2016. dec. 23. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Chinofungin spray tyúkszemre? Nofene, egy gombásodás elleni spray?
2016. dec. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen! Bármilyen hihetetlen, 4 év kínlódás után ez egy hét alatt eltüntette.
2016. dec. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!