Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltört volna az orrom?

Eltört volna az orrom?

Figyelt kérdés
Viccből verekedtem egy haverommal és orron csapott, kb. 1 percig vérzett utána kicsit feldagadt, nem recseg de hozzá nyúlok fáj, eddig sem ferdülést nem látok rajta, nem dugult el, probléma mentesen tudom használna az orrom,szerintetek elmenjek ügyeletre? Dec 21.-én történt, Akkor elég ha Dec 26-án megyek vagy már késő? Válaszokat Köszönöm!
2016. dec. 25. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer is volt betörve az orrom, így majdnem szakértő vagyok! :D Ha tényleg eltört volna, akkor olyan lila lenne a szemeid alatt, mint egy padlizsán! :D A törött orrot egyébként sem tudnád megmozgatni anélkül, hogy sikítanál! :) Az orvost meg szard le, nem csinálnak vele semmit! (Nekem akkor se csináltak, mikor a csont is elmozdult. Azzal nyugtattak, hogy ettől majd karakteres lesz az arcom! Hahaha! :D ) Ha valamit használni szeretnél az ügynek, akkor borogasd hideg vizes ronggyal, az segít lehúzni a dagadást! :) Sok sikert! :D
2016. dec. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, akkor nem megyek orvoshoz.
2016. dec. 25. 00:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, és ennek ellenére már kétszer széjjelkúrták az orrom kézilabdával. Azt kell ilyenkor, hogy fogsz egy zsepit, és sós vizet szívsz fel az orrodba.

Csípni fog, de kifertőtleníti. Aztán jegeled. Ha nem lesz jobb, akkor el mész orvoshoz, mert ott kaphatsz fájdalomcsillapítót és ha nagyon rossz akkor egy pici lidokaint.

2016. dec. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Holnap mindenképp megcsinálom,Köszi a tanácsot.
2016. dec. 25. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!