Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen problémákkal, következm...

Milyen problémákkal, következményekkel kell számolnom?

Figyelt kérdés
Kb. 4 hete beütöttem a bal oldali szemem, és a bal halántékom közötti csontot. Nyitottam ki a kocsi ajtaját, és az ajtó éle nekicsapódott. Nem fájt, csak vékony kis horzsolás lett rajta, és a bal szemhéjam megduzzadt, majd másnapra de tényleg csak halványan meglilult. Nem volt semmi problémám, tünetem, vizes ruhával borogattam, és 2-3 nappal később szépen el is múlt, csak kicsit fájt még a csontnál, az ütés helye 4-5 napig, ha hozzáértem. (Ahogy tapintottam úgy éreztem, hogy valahol arrafelé, az ütes helye fölött fut egy ér.) Annyira egyszerűen kicsi volt, és olyan szépen gyógyult, hogy nem láttam szükségét orvoshoz menni vele. Lehet ebből valamilyen következményem, szövődményem? Azért krdezlek titeket, mert még sha nem fordult velem elő ilyen, és kissé nyugtalan vagyok. Válaszaitokat előre is köszönöm!

2016. dec. 25. 23:37
 1/1 anonim ***** válasza:
4 hét után felejtsd el az egészet! Azért lilult be ,mert az erek sérültek és a vér befolyt a szövetek közé. De ez már régen felszívódott.
2016. dec. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!