Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ilyen fejsérülés veszélyes?

Ilyen fejsérülés veszélyes?

Figyelt kérdés

Hülyültünk a haverokkal, mondta az egyik, hogy tud karatezni (nem tud) és próbáljam meg lefogni, azonnal kiszabadul. Nos, így történt, hogy megmarkolta a fejem egy pillanatig, és ugye megszorította. Ütés nem történt, fájt egy kicsit, de nem foglalkoztam vele, az első 10 mp volt fájdalmas. Viszont azóta felfedeztem, hogy jobb oldalt a fülem fölött kb4 centivel, és kicsit a homlokomfele 1-2centivel lett egy pukli, ami nyomásra érzékeny. Nyilván ott érte az egyik ujja, szorítva. A másik oldalt talán egy icipici fájdalom van csak nyomásra, ez viszont eléggé nyomaserzekeny, tapintásra fáj.

Nen szédülök, nem hányok, mindenre emlékszem. Fáradság az nagyon van, de ez lehet attól is, hogy keveset aludtam, 5-6 órát.

Az eset 5 órája történt.

Ettől ugye nem lesz bajom?

17F



2017. jan. 1. 14:51
 1/2 A kérdező kommentje:

Valaki?

Kicsit fáj néha, kellemetlen érzés nyomásra a kis dudor körüli rész is.

2017. jan. 1. 22:19
 2/2 anonim ***** válasza:
Megnyomta ennyi, el fog múlni pár nap alatt, ez felszíni sérülés. Koponya repesztéshez nem hiszem h elég erős ha nem sportol.
2017. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!