Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Menjek orvoshoz vagy mit tegyek?

Norbert:3 kérdése:

Menjek orvoshoz vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb 1 honapja tesioran huzodszkodtam es mikor leugrottam rosszul erkeztem es kibicsaklott a bokam es reccsent aztan lekellett ulnom egy5 percre de utana lassan setaltam es kocogtam annyira nem fajt majd mikor hazaertem nagyjabol bedagadt es nem mentem orvoshoz mar tortent ilyen szoval volt bokarogzitom azt hordtam 2 hetig kb aztan tesiztem rendesen de most kicsit megnyomtam es kicsit faj ott a bokam mit tegyek?:s

2017. jan. 10. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Baleseti sebészet!Ja,és ha valami komolyabb akkor azt mond hogy ő nem gondoltad volna...
2017. jan. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
سköszönöm a gyors válaszod, akkor lehet elmegyek..mert ez kicsit bosszant.
2017. jan. 10. 22:31
 3/4 A kérdező kommentje:
És kösz a tippet :D ment a zöld kèz
2017. jan. 10. 22:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha be van dagadva, nem ártana meglátogatni egy szakembert. Ha baleseti sebészetre nem is megy, mielőbb kérjen időpontot egy közeli ortopédián. A baleseti sebészeten gyorsan megkapja az eredményt, röntgenezni fogják a lábát. Ortopédián kicsit komolyabban is veszik, ha nem találnak a balesetin semmit - elküldik ultrahangra... Általában ezek két-három hétre rá történnek a szakvizsgálat után, vagy ahogy hely van (nem sűrgős esetben). A bokarögzítő használatával meg bánjon óvatosan, ugyanis ödémát okozhat. Mielőbbi jobbulást kívánok!
2017. jan. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!