Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mikor lesz tökéletes a törött...

Torro Botond kérdése:

Mikor lesz tökéletes a törött kezem?

Figyelt kérdés
Felkartörésem volt , közel a könyökemhez és műteni kellet , 4 csavarral lett rőgzítve , 6 hetet volt gipszben a kezem és 4 napja vették le a gipszet róla...a Doki nem küldött gyógytornára , azt mondta hogyha 3 hét múlva nem tudom mozgatni rendesen akkor elküld gyógytornára. Egyelőre nem mozog túl jól mondjuk nem tudok viszonyítani semmihez mert még sosem volt eltörve semmim...a csukklómat szinte teljesen tudom mozgatni de hozzá kell tegyem hogy eléggé fáj mikor "feszegetem a határokat"... A karom viszont nem a legjobb...Kiegyenesíteni már majdnem kitudom viszont mikor behajlítani akarom akkor a 90fokos szögtől nem sokat hajlik vissza...azaz úgy kb egy olyan 70-60 fokos szögig be tudom hajlítani.Szeretném ha leírnátok hogy nektek mennyi időbe telt míg teljesen tudtátok mozgatni a törött végtagotokat mert tényleg nem tudom hogy most ez jónak számít vagy nem. 17/F

2017. jan. 14. 00:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még teljesen normális, amit leírsz. Hetekig gipszben volt rögzítve a törött karod, nem csoda, hogy még nem mozog rendesen. Nekem "csak" a kisujjam tört el, műtötték, 3 hete vették le a gipszet, és kb. semennyire nem tudom behajlítani most sem, mintha nem is az én ujjam lenne. Pedig gyógytornára is járok vele. Szval sztem nálad semmi baj nem lesz.
2017. jan. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát jó hallani , neked meg gyógyulást :)
2017. jan. 14. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!