Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a lábujjammal? Nem...

Mi lehet a lábujjammal? Nem törött. Többi lenn.

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy jó minőség bőrcsizmát,amit a talpbetétemmel használtam és munkában is rajtam volt. Lehet belerúgok néha valamibe, vagy megütöm magam, legtöbbször fel sem tűnik... viszont hétvégén arra lettem figyelmes nap végére, hogy zsibbadt a kis lábujjam, levettem a csizmát, de semmi különöset nem láttam/éreztem, de sajnos még mindig olyan érzés, mintha el lenne zsibbadva mozgatni tudom és fájdalmat nem is érzek, de nagy furcsa érzés. mint amikor pl elzsibbad a kezem és kicsit tompán érzek vele...

orvoshoz csak jövőhéten tudnék elmenni, ezért arra vagyok kíváncsi,hogy mással is volt már ilyen? eltörve szerintem nincs, mert az gondolom fájna. kívülről semmi nem látszik rajta, de ahogy tapogatom olyan,mintha kiugrott volna, görbék a csontok. mit tudok ezzel tenni?


2016. dec. 7. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem szorította el a cipő a lábujjad? Pirosnak nem piros?
2016. dec. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Talán picit piros volt,de nincs túl nagy különbség a többitől. Már lassan 1 hete tart. :/
2016. dec. 8. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!