Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lépcsőbe veleütőttem a körmöm...

Lépcsőbe veleütőttem a körmöm azóta, , elválik a bőrtől a köröm alatt, , ez gyógÍtható? Vagy így marad? Nem esztétikus, nem szép.

Figyelt kérdés
Még régebben sikerült a nagy lábujjamat a lépcsőbe beleütni (nyitott papucs volt rajtam) a körmöm bevertem rendesen. Olyannyira hogy a végénél hogy mondjam. Nem, , illeszkedik, , a bőrhőz a köröm. A köröm, kb feléig nem illeszkedik a bőrhőz így alá lehet nyúlni. és. Nem múlik el. Az lenne a kérdésem hogy ez, gombás fertőzés? Gyógyítható? Vagy ez, így marad? Köszönöm
2017. jan. 14. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikor történt? A körmöd alatt van valami felrakódásszerűség,vagy csak a körmöd áll el?
2017. jan. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Huuu,olyan jó pár éve (4-5?) Volt valami alatta kipiszkáltam .úgy tudom leírni hogy olyan mint mikor túlnő a köröm és az fehér. De itt nincs túlnőve hanem ahol volt alatta valami ott elválik .Mostmár tartok attól ez nem lesz,olyan mint rég.
2017. jan. 15. 08:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor az begombásodott. Próbáld meg,hogy gomba eleni körömlakkal kezeled ( Pl. Loceryl,Batrafen),de ha ettől nem múlik el,akkor menj el bőrgyógyászhoz és ad neked rá gyógyszert belsőleg.
2017. jan. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. És újra a régi lesz ez a kezelés után?(nem tudom elképzelni hogy nem válik el ezután sem a köröm a bőrtől azért kérdezem)
2017. jan. 16. 06:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha sikeres a kezelés,akkor az új köröm,ami nő kifelé már nem lesz beteg és rendesen fog tapadni. A beteg körömrész pedig szépen letolja maga előtt.
2017. jan. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen , ez a kettő a leghatásosabb ? Vagy van más alternatíva ami hasznos?(pénztárca barát)(a teafaolajat hallottam még hogy... vagy ide inkább valami más kell ?)
2017. jan. 17. 13:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Bármit megpróbálhatsz ami hasonló,mint a teafaolaj,de igazság szerint,16 éves bőrgyógyászati tapasztalat után azt mondhatom,hogy nem láttam még olyan hosszú ideje tartó gombásodást,ami a teafaoljatól vagy hasonlótól elmúlt volna. Viszonylag jó tapasztalatok vannak a lakkokról és nem ártalmasak,ezért írtam azt. De próbáld me a teafaolajat!
2017. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Választok egy lakkot. Remélve hogy ez elmúlik. Köszönöm az eddigi tanácsokat!
2017. jan. 18. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!