Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Zúzódás vagy repedés, esetleg...

Zúzódás vagy repedés, esetleg törés?

Figyelt kérdés

Hètfőn elcsúsztam a kádban ès ráestem a jobb csuklómra. 10 percre rá mikor megnèztem forró,piros ès rettentően duzzadt volt.Azóta vigyázok rá, de lehet csak rosszabb lett. Mozgatni tudom le-föl de ha kívülre egy kicsit megbillen az rettentően fáj. Ahol a singcsont ès a kèztőcsont talalkozásánál a legnagyobb a pukli ès a legjobban ott fáj. Ha támaszkodnèk rajta akkor is sing ès a kèztőcsontok találkozásánál èrzek erős,feszítő fájdalmat.+ ahol a singcsont "dudora" van..ott azon a rèszèn hol piros,hol rózsaszín hol barna a kezem. De volt már nagyon picit lila is. Anyumek es az osztálytársaim azt mondogatják,h elkell mennem a sebèszetre mert lehet,h egy zúzódás..de az is lehhet h repedt.

Ha minden igaz akkor reggel elso utam oda is vezet majd.

Ja es meg valami...mikor megnyomtam a dudort a kèztőcsontnál akkor nagyon feszített ..es mintha ott megmozdult volna valami. Szval mi a vèlemènyetek?



2017. jan. 25. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Így semmi, el kell menned megröntgeneztetni, az lesz a mérvadó. Mivel romlik, minél előbb, ez már valószínűleg nem zúzódás. És addig ne mozgasd!
2017. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rendben,koszi.

Hát a nem mozgatással bajok lesznek..de probalom minel kevesebbet. Ha repedès lenne..akkor azt is gipszelik?

2017. jan. 25. 14:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Röntgen nélkül ezt itt senki nem fogja tudni megmondani neked, legjobb lenne ha még ma elmennél sebészetre.
2017. jan. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma már nem tudok elmenni. De majd max holnap.
2017. jan. 25. 17:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Elmentél végül orvoshoz?
2017. jan. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen 26-án.

De most megint megyek.

2017. febr. 8. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!