Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha picit belevágok a nyakamba...

Ha picit belevágok a nyakamba akkor mi történik?

Figyelt kérdés
Nem akarom megölni magam,de nem birom már ezt a szenvedést,korbázba sem szeretnék kerülni. Láttam egy csajt a karja belső oldalán az ereinél voltak hegek. Ha belevágok a nyakamba picit akkor csak vérzik gondolom. Csak a páromnak nem akarok problémát okozni a halálommal, de már nem birok tovább élni,nem nekem való. Nem tudok küzdeni.

2017. febr. 1. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod megölni magadat, akkor miért akarsz belevágni a nyakadba? Persze azt sem ajánlom, mert nyilván semmi értelme, de ha minden áron vagdosni akarsz, akkor inkább a karodon tedd, kisebb a kockázat.


Egyébként pedig legyél hálás érte, hogy egyáltalán van párod. Sokaknak nincs senkijük, aki támogatná őket lelkileg, és úgy kell megoldaniuk a problémáikat.

2017. febr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

gyenge vagy.

És ha rosszul vágsz a nyakadba, elvérezhetsz. Ezért a kezüket vagdossák a tinik, na meg azért, mert azt elrejthetik.

2017. febr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor meg akarsz halni, vagy sem? Nem világos a leírásodból.


Egyébként megteheted, ha szeretnéd, de őszintén: minden problémának vége lesz egyszer, és akkor jó dolgok is várnának rád. De ettől még egyedül a te dolgod, akarod-e ezeket.


Ha belevágsz a nyakadba,

- picit vérzik és lesz egy ronda heged, amit hátralévő életedben szégyellni és takargatni fogsz majd - még egy indok, amiért rosszul érezheted magad a bőrödben. Semmi értelme.

- eltalálsz egy nyaki ütőeret és kb. 4 perc alatt véged. Ennek sincs semmi értelme.

2017. febr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én se értem meg akar-e halni, viszont az a legrosszabb, hogy akik öngyilkosak akarnak lenni, nem tudnak abba belegondolni, hogy milyen fájdalmakat okoznak azoknak, akiket hátrahagynak. Ő pedig kiemeli, hogy nem akar a párjának problémát okozni.

Szóval kérdező: akkor most mit szeretnél?

2017. febr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mertvolt egy férfi akivel minden jó volt,de ő elhagyott és én már nem tudok senkit szeretni. Szó szerint senkkit. Nem tudok a régi lenni, az a vidám "kislány"...

Átvágott az a pasi, és mégcsak nem is érdekli h szenvedek. Ő is fenyegetett öngyivel,de csak kamu volt, én pedig komolyan gondolom,hiszen én tényleg szeretem,nem ugy mint ő engem. Ő most boldog más nővel,de én tudom h soha többé nem leszek boldog senkivel..

2017. febr. 1. 12:36
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne segítsünk inkább a fájdalmad kiváltó okán?

Betegség, rossz család, anyagi nehézségek, meg nem értés stb.

2017. febr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudom h a párom szeret, és ő tényleg meghalna értem,én viszont azt akarom h ő boldog legyen. Hiába szeret,én már nem tudok boldog lenni,nem akarom h ez átragadjon rá,nem tudok mit tenni,felesleges élnem,az a másik tönkretett. Ha megölném magam,félek a mostani párom is azt tenné,azt pedig nem szeretném.
2017. febr. 1. 12:38
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most már végképp nem értem a dolgot. Ha nem vagy boldog vele, akkor miért van párod?
2017. febr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj pszichológushoz, de ne hülyítsd a párod.
2017. febr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

Te agyilag nagyon beteg vagy!Komoly problémákkal küzdesz!

Miért nem szarod le a csávót aki átvert? Miért érzed magad rosszul miatta? Különbet érdemelsz ha már ő átvert téged. Kicsit állj pozítívabban a dolgokhoz, főleg ha van új barátod, miért hozod őt ilyen helyzetbe? Vagy egyáltalán miért vagy vele? Keress magad mellé egy olyan embert aki ki tud rángatni ebből. Vagy esetleg barátok? Család?

Kifogásokat találni könnyű, de tenni a dolgokért már nem?

2017. febr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!