Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Csütörtökön (feb.2) első óra előtt egy osztálytársammal egy szoruló ablakot próbáltunk kinyitni, amikor nagy nehezen sikerült kinyitni hirtelen egy fájdalmas érzés és amikor lenéztem láttam hogy a gyűrűsujjamon a körmöm mellett közvetlenül fehasította valami az ujjam és elég erősen vérzett. Gyorsan odamentem a tanárhoz aki rakott rá egy erős ragtapaszt de látta rajtam hogy majdnem elájulok és ha nem lett volna a helyzet ura akkor simán beájulok. Nem vagyok egy vértől tartó típus, nem tudom mitől lettem ilyen rosszul. Ez normális reakció lenne? Tapasztalatokat is szívesen fogadok. A helyesírási hibákért elnézést, telefonról írok.

2017. febr. 5. 15:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!