Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kiment a bokám, fekvőgipszet...

Kiment a bokám, fekvőgipszet kaptam 2 hétre, ez a normális kezelés ilyenkor?

Figyelt kérdés
Azt mondta a doki h részleges szalagszakadás, és ilyenkor fekvőgipsz kell. 2 hét nagyon sok, nem tudok semmit se csinálni így és a suliban is lemaradok mindenről...
2017. jan. 5. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom nem véletlenül, bár ugyanilyen diagnózissal nekem rögzítősínt kellett hordanom egész nap, és mehettem Isten hírével bárhova. (Csak bírjam.) Két hét fekvőgipsz már töréseknél szokott lenni, de nyilván megröntgenezte, és jó oka volt így dönteni.
2017. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! A rögzítősín az milyen?

Azt mondta, hogy ha nagyon nem akarom, akkor 1 hétig lesz fent a fekvőgipsz, de akkor fennáll a kockázat h sose gyógyul meg teljesen. Azt persze nem kockáztatnám, annyit nem ér a suli... nyáron már szeretnék sportolni

2017. jan. 5. 17:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy ilyen könnyű szivacs, amit tépőzárral erősíthetsz a lábadra. Kockázata, hogy ha nem jól teszed fel, akkor nem ér semmit. Meg drága is, a gipszet gondolom nem kellett kifizetni. Mondjuk összehasonlíthatatlanul rosszabb a gipsz, volt anno lábtörésem is. Igaz, mankóval elég jól lehet közlekedni fekvőgipszben is, csak nem szabad rálépni arra a lábra.
2017. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!