Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Az lehet, hogy ennyire erős a...

Az lehet, hogy ennyire erős a csontom?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés nyilván lehet,csak nem tudtam mit írni.17 vagyok es még egyszer sem tört el semmim,semmi zúzódás vagy repedés.Elég vékony testalkatú vagyok,kb. mindenki megjegyzi,hogy nagyon durván vékony vagyok,de genetika.Nagyon sokat estem már életem során,de az elmúlt 1 hónapban annál is többet.Az utcán elvágódtam a jégen de nagyom durván(koppant a fejem a betonon)de nem lett semmk bajom.Arra gondoltam biztos jó vastag a kabátom,de tuti nem csak szimplán ilyen erő csontozatom lenne?

Persze tudom elég egy rossz esés és simán eltörhet,de szerintem nekem nem😀


2017. febr. 9. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem a csontod ilyen erős, csak nem minden eséstél törik el a csont. Ahhoz általában durva behatás kell. Nem véletlen, hogy az emberek többségének egész életében nincs is csonttörése, vagy ha van is, akkor egész életében maximum 1x. Elég kicsi annak az esélye, hogy eltörik a csontod, ahogy valami durvább baleset kell. 17 évesen nem egy esés lesz ez, az maximum idős emberekre nézve veszélyes.
2017. febr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahaam,köszönöm a gyors választ😉
2017. febr. 9. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!