Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Voltál már gipszben? Milyen volt?

Voltál már gipszben? Milyen volt?

Figyelt kérdés

2017. febr. 13. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Fekvőgipsz volt lábon, mikor lement a duzzanat kissé, lötyögött annyit, hogy odakoccanjon a fájdalmas résznek. Ez zavart, más nem. Viszont, ha figyeltem, hogyan lépek, akkor nem volt fájdalmam, ezért idő előtt levetettem, és felfújható merevítőre cseréltem, pontosabban vettem helyette olyat.
2017. febr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5 hètig volt gipszsín a kezemen,majdnem könyèkig.Borzalmas volt az elejèn,aztàn szèp lassan hozzàszoktam. Megkönnyebbülès volt,mikor levettèk. Nem tudom neked mid van begipszelve,de úgy kell hozzààllni,hogy az a pàr hèt hipp-hopp elmegy. Kitartàs!
2017. febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen ,nekem is a kezem van gipszben könyökig, rémes.
2017. febr. 13. 17:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Kezed,csuklód,ujjad törött el?
2017. febr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
középső és gyűrűsujjam
2017. febr. 13. 18:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már négyszer. Kétszer eltört az alkarom ráadásul mind két orsócsont ! Az első az nyílt volt. Első gipszemet elég rosszul rakták fel így eléggé vágott,szorított. Szoltam a dokinak es újra rakta. Hat én utálom.. Nem egyszer jutott már eszembe hogy leveszem, vonalzóval, cerúzával vakargattam. Imádok focizni és hát a gipsz sem akadályozott meg egy kis mozgásban, aminek az lett a következménye hogy jól beleizzadt a kezem, jó büdi lett:D. Igazából mikor levették még rosszabb volt, eszméletlen fura érzés. Ahogy az elöttem lévő mondta, nem szabad bele gondolni hogy meddig lesz hanem hogy nem sokára leveszik. Kitartást !! :)
2017. febr. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!