Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Zúzódás után fájhat még ilyenkor?

Zúzódás után fájhat még ilyenkor?

Figyelt kérdés
Még január végén tesin ráestem a kezemre, akkor az egész alkarom fájt, elmentünk vele orvoshoz, azt mondta, hogy csak zúzódás, a könyökömet már majdnem teljesen ki tudom nyújtani, a csuklómat is tudom mozgatni, viszont nem tudok rátámaszkodni, illetve most akartam felemelni egy teli lábast, de muszáj volt leraknom, mert majdnem elejtettem.. Normális hogy ygy 3 héttel késöbb is még ennyire fáj? Esetleg forduljak orvoshoz megint?

2017. febr. 18. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a lágyrészeket érte nyúlás, esetleg enyhe szakadás, akkor bizony sokáig fájhat, sokszor csak endoszkóppal lehet például szakadást kimutatni, mert a röntgenen nem ad árnyékot.
2017. febr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A zúzódás gyógyulási ideje ugyanannyi,mint a pl. a törésé, 4-6 hét. Úgyhogy nyugodtan fájhat még.
2017. febr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!