Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Törés utáni funkció-visszaállí...

Törés utáni funkció-visszaállítás mindig erős fájdalommal jár?

Figyelt kérdés
Nincs valami szelíd gyógymód?
2017. márc. 17. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos,igen. Hetekig volt nyugalomban az a végtag,teljesen leépül az izomzat,a mozgáshiáyn miatt kicsit merevedik. Ezek visszaállítása fájdalommal jár. De minél többet terheled,annál kevésbé lesz fájdalmas.
2017. márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

És kézközép- + ujjcsonttörés után kb. mennyi idővel fog jól működni?

2017. márc. 18. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos hetekre készülj :(
2017. márc. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már egy hónapja levették a gipszet, de nemcsak nagyon fáj, hanem eredménye sem sok van. Pedig gyógytornára is járok.
2017. márc. 18. 23:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egy csuklótörésből két műtéttel és 14 hónap alatt gyógyultam meg. Szóval türelmet javaslok neked, sajnos a kéz csontjai nehezen és fajdalmasan gyógyulnak. Langyos vizben tornásztatni sokat és óvatosan.
2017. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy (te is) ilyen nehezen gyógyultál.
2017. márc. 23. 23:40
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok Biztatásképp irom Neked, hogy nehezen, de tényleg meggyógyultam! Egy nagyon csúnya, darabos, szilánkos törésből, három doki szörnyülködött a röntgenképemen egyszerre, és tényleg sok türelem kellett hozzá, de teljesen meggyógyult a kezem. Még az időjárást sem jelzi, pedig mindenki azt mondta, hogy majd igy meg ugy bedagad, ha jön a front, de nem, és elég jól tehelhető, bár ösztönösen nagyon vigyázok rá. De tényleg teljesen fájdalommentes, és minden része működik rendesen. És én nem vagyok fiatal, 50+-ként ért a sérülés.
2017. márc. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!