Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Átkötözhetem máshogy a fejsebe...

Átkötözhetem máshogy a fejsebemet, mint ahogy a balesetin elláttak?

Figyelt kérdés
A szemöldököm felett repedt fel a fejbőröm, össze kellett varrni. De az a baj, hogy a kötést most úgy tették fel a fejemre, hogy letakarja teljesen a jobb szememet is, csak a ballal tudok nézni. Ez nagyon kellemetlen és nem tudom, szükséges-e ezt így most napokig elviselnem. Megpróbálhatjuk házilag átkötözi máshogyan, úgy, hogy ne fedje le a szememet a kötés? Van erre mód? Mit tehetnék, hogy jobb legyen?

2017. márc. 20. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
A ferjem hatarol szemolcsot vettek le, varratok voltak benne, atkotoztem, betadinoztam korulotte minden furdes utan. ( A sebet ugye nem erhette viz.) Nem szoltak erte,azt mondtak nyugodtan.
2017. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, csak óvatosan. Vegyetek steril gézlapot és bőrbarát ragtapaszt a gyógyszertárban. Gyógyulást!
2017. márc. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!