Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kb 2 hónapja csülök felvágás...

Kb 2 hónapja csülök felvágás közben egy éles késsel elvágtam a bal mutatóujjam porcát, fent, ahogy hajlik, ezért kérdezem, hogy Sok idő míg gyógyul?

Figyelt kérdés
Laza mozdulattal az utolsó pillanatban mélyen bevágtam a porcot, nem akartam orvoshoz menni, páromat kértem meg, aki ügyesen kezeli a saját sebeit (szerelő), ő unszolásomra, mélyen bejódozta, kimosta, és napokig kötözgette, nem is fertőződött el, nem lett gennyes, és sínbe is tette, hogy ne tudjam mozgatni, míg össze nem forr. De sajnos beforrt ugyan, de mikor behajlítom, még mindig fáj. Piros is kicsit. Most két hónap után menjek orvoshoz?

2017. márc. 30. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, menj.
2017. márc. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ha két hónap alatt nem gyógyult meg, és még piros is, akkor jobb ha megnézeted.
2017. márc. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!