Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi baja lehet? Idegesít már...

Mi baja lehet? Idegesít már nagyon

Figyelt kérdés

Pár hónapja, még December-be volt egy kis balesetem, teremfoci közben letapadt a lábam és a térdem azóta fáj. Voltam vele orvosnál, igaz csak röntgen volt illetve ultrahangon voltam vele. MRI-re nem mentem, mivel elektromos kezelést ajánlottak, azt csináltam másfél hónapig. Március elején kezdtem el edzeni. Azóta edzek, de utána nem tudok menni szinte, mivel fáj, az alatt is meg utána is. Hátul a szalagok fájnak, szinte az összes. Kitámasztás során is fáj, illetve lezsibbad a bokám aljánál. Ja és az ultrahang nem mutatott szakadást, csak hogy kis víz van benne.


Mit cisnáljak, mi lehet a megoldás? :/


2017. ápr. 2. 19:09
 1/6 anonim válasza:
Én mindenképp elmennék egy magánorvoshoz. Nekem 3 hónapon át mondták,hogy nincs gond, röntgen nem mutatott ki semmit,pihentessen, jegeljem, gyógytorna. 3. hó után elmentem magánorvoshoz aki csinált MRI-t és kiderült elszakadtak a szalagok. Nem először ,így meg se lepődtem :D Én szalagra vagy porcra tippelek. Instabil is a lábad? Ki -ki bicsaklik a térded?
2017. ápr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
korházon belül egy magánorvosnál voltam . Csinált röntgent, ultrahangot majd mondta h nincs törés, semmi se ,csak víz van benne. Utána kezelés. nemtom mi legyen..
2017. ápr. 2. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz! Nekem sem az RTG,sem az UH nem mutatott semmit. 4 hónap után döntött úgy az orvos,hogy "belenéz" arhtroscoppal.Akkor derült csak ki,hogy egy letört porcdarab van a térdemben,amit rögtön el is távolítottak.
2017. ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nemtudom, most gondolkodok hogy elkéne mennem már másik orvoshoz. Idegesít hogy December óta szinte "hadi"rokkant vagyok. Hátul fájnak a szalagok, illetve bokánál lezsibbadok, ilyen meleg érzést érzek.
2017. ápr. 2. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:
ultrahang nem igazán megbízható! egy mri-t mindenképp csinálhatnák, hogy a szalagokra ránézzenek!
2017. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mi lett végül? :)

1.-es válaszoló

2017. ápr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!