Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Örökre duzzadt lessz a lábam?

Örökre duzzadt lessz a lábam?

Figyelt kérdés

Ezen a héten szerdán magam alá bicsaklott a bokám nagyon be volt dagadva de azt mondták hogy nincs eltörve .Csütörtökön még mentem iskolába.

Pénteken egésznap meg ma délelőtt is pihentettem. Szerintetek,ha ma este elmegyek bulizni de a bokarögzítőm rajta lessz és ugye ezáltal egy éjszakát nem fog pihenni , akkor egész életemben dagadt lessz a bokám ?



2017. ápr. 8. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ki a mai bulit. A bokát sokat kell pihentetni egy ilyen után. Én sem hagytam neki elég időt, sose lett olyan, amilyennek kellett volna lennie, gyenge, fájós. Nem lesz örökre dagadt, de sérülékeny lesz. Ha rögzítőt is tettek rá, akkor az nem véletlen.
2017. ápr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy buli nem ér annyit, mint amit veszíthetsz általa.
2017. ápr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!