Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A gerincemben kisizületi...

A gerincemben kisizületi gyulládás van?!

Figyelt kérdés
Csütörtökön kezdett el fájni levegővételkor, pénteken elmentem versenyre onnan hazajöttem mert még jobban fájt a hátam levegővételkor. Szombaton elmentem ügyeletre ott mondták tüdő/ légcső/ mellhártya gyulladásom lehet. Hétfőn mentem a háziorvosomhoz, ő mondta mivel nem kezdtem el köhögni ezért izület gyulladhatott be a csigolyám között. Anyukám tanár és a gyógytesis tanárokat meg a tesi tanárokat húgom atlétika edzőjét is végigkérdezte, hogy szerintük mit kéne csinálni. A háziorvosom mondta hogy flectorral kenjem, mások hogy árnika krémmel mert az nem terheli meg a szervezetem. Mindenki mondta, hogy egy erre speializálódott orvosnak mutassuk meg. Ha kihúzom magam akkor fáj és feszül vannak olyan mozdulatok mikor szúr, mély levegőt nem tudok rendesen venni mert fáj. Én is akarok menni orvoshoz, de attól félek hogy el kell menni vérvételre, vagy tűvel fognak szurkálni. Ezeket leszámítva semmi mással sincsen gond, ugye nem kell ehhez vérvétel hogy megtudják mondani rendesen hogy mi is van? És mióta itthon vagyok azóta nem nagyon érzem hogy fájna, de az lehet a cataflamtól is, mert közben vmi vírust is benyaltam és a doki ezt mondta így a kettőre egyszerre. Vkinek már volt ilyen? Mitől és mennyi idő alatt múlt el? És visszajött többször is?
2017. ápr. 26. 13:22
 1/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem volt hasonló.Kisízületi gyulladás háti gerincen nincs.Ez lehet megerőltetés,húzódás is,nekem 2 hét alatt múlt el.
2017. ápr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pedig jó lenne orvoshoz menned, lehet izomhúzódás, izomszakadás, szalagok is vannak ott, meg ízületek is.Lehet rándulás is, bármi.
2017. ápr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Voltam mar, a haziorvoshoz mentem el. O most azt mondta varjunk nehany hetet es ha nem mulik akkor majd menjunk egyhez aki erre spezializalodott. Adfig pihentetem tesi alol felmentett. Uszasni mondta uszhatok ha rossz erzes akkor ne. Az kimarat hogy szinkronzszok.
2017. ápr. 26. 21:31
 4/8 anonim ***** válasza:
kérdező, nagyon nagy jóindulattal mondom:n em tudni. Orvos tudja a biztosat, pár eszközös vizsgálat után. Pl CT.
2017. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy o meg mindig a Mellhartya gyulladasra gyanakszik csak nem kohogok. Holnap megyek sportorvoshoz ot is megkerdezzuk. Majd irok mi lesz
2017. ápr. 26. 22:10
 6/8 anonim ***** válasza:
ok, várjuk sztem többen.kisízületi gyuladás ne lesz.
2017. ápr. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

na ma visszamentem a dokimhoz mert elkezdtem kicsit köhögni. Elküldött vérvételre meg mellkas rtg-re

kedden lesz meg a papír

2017. ápr. 28. 16:33
 8/8 A kérdező kommentje:
Na a verkep jo, es az rtg is. Nem tudo vagy mellhartya szerencsere. Majd beszelunk meg a dokival
2017. máj. 2. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!