Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit érdemes leginkább csinálni...

Mit érdemes leginkább csinálni, ha beáll az ember dereka?

Figyelt kérdés
Ismert, amikor beáll a derék, nem tud az ember kiegyenesedni rendesen, vannak fájó mozdulatok, belenyilallások, melegnek érzi az ember a derekát. Ilyenkor mi a jobb? pihenni, masszázs, torna, mozgás fájdalomcsillapítóval? És milyen kenőcs a legjobb? Sima jégzselé, sósborszesz, lóbalzsam, sportkrém, hatóanyagos gyógyszertári krém, stb?

2017. máj. 4. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

izomlazító tabi vagy ha durva akkor injekció dokitól

pihenés, de addig is nézd meg a videóit ennek a fickónak


https://www.youtube.com/user/gerincszerviz/videos

2017. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kapaszkodj fel valahová a kezeddel, és próbáld kinyújtani a csigolyáidat.
2017. máj. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

pihenni és tigris tapasz. masszázs tilos, mindenféle hirtelen mozdulat, és nagyon óvatos mozgás csak.

gyulladásban van, azért meleg.

a tigris tapaszt bármelyik kínai boltban vagy gyógyszertárban meg tudod venni, max pár száz ft. isteni találmány, gyorsan segíti a javulást.

2017. máj. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én annak idején kenegettem, fürdőztettem, nyújtóztattam a derekam, feküdtem kemény padlón, de semmi nem segített.

Végül elmentem dokihoz, írt fel Midetont (csodaszer) meg mellé mondta hogy szedjek vény nélkül kapható derékfájásra való gyógyszert is. Kb. 2 nap alatt rendbe jöttem.

2017. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!