Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a vállammal? Recseg...

Mi lehet a vállammal? Recseg és fáj

Figyelt kérdés

Fáj a jobb vállam és a lapockám környéke . Ha körzök vele akkor recseg, de nem kicsit. A bal is recseg, de az nem fáj, így gondolom alapjában is recseg valamennyire ha köröz vele az ember. De a jobb az fáj is, sokszor égetően, zsibbasztóan. fel tudom emelni a karomat, de ha pl egy égőt kellene kicserélnem feltartott kézzel, az igen kellemetlen érzés volna. valamiért nem bírom sokáig feltartott kézzel.

Legelőször 15 éves korom körül vettem észre gépírásnál, hogy nem bírom sokáig azt a testhelyzetet. De nem foglalkoztam vele. aztán abbamaradt. most 23 vagyok és egy raktárban dolgozom. Sokszor emelek nehezebb dobozokat is, de nem hinném hogy az lenne a probléma hiszen már második éve csinálom ezt a munkát és kb fél éve van újra problémám a vállammal. és kb fél éve voltak változások a munkahelyen is. Ugyanis mostmár sokat kell tartanom a kezemet egy bizonyos szögben, vagy sokat kell előrébb hajoloni a dobozokért. Ha csak szimplán pakolnom kell őket akkor nem fáj, vagy nem annyira. Biztos vagyok benne, hogy az is közre játszik, hogy a testtartásom nem helyes. Gyermekkoromban jártam gyógytornára, de nem segített. Még a testtartásomon sem. akkor igazából csak enyhe gerincferdülésem volt.

Kenegettük voltarennel, maszíroztuk, amitől igazából csak rosszabb lett. Vettem be párszor a voltaren gyógyszeréből is, de egyszer sem használt.


Mit gondoltok mi lehet ez?

Esetleg valaki tapasztalt már hasonlót? És mit csinált?

Milyen orvost keressek fel ezzel a problémával?


Eddig azért nem mentem el, mert külföldön élek, és amikor otthon voltam, nem volt rá időm.



2017. máj. 18. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Ortopéd orvoshoz menj vele.
2017. szept. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!