Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi történhetett a vállammal?

Mi történhetett a vállammal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Közel 2 hónapja történt az eset, hogy testnevelésen labdát akartam eldobni és rándult, kifordult vagy kificamodott a vállam. Nem tudom pontosan, hogy mi volt, ezért teszem fel a kérdést. Olyan volt, hogy éreztem, láttam és látták is, ahogy olyasmi történik, mintha kifordulna, de nem maradt úgy, hanem egyből "visszament" normálisan. Ez gyakrabban előszokott fordulni, de ilyen még nem volt, hogy ennyi ideig fáj. Éjjelente felébredek arra, hogyha a jobb karomon alszom, borzasztóan fáj. Amikor a jobb karomat a fejem alá hajtom (vagyis a tenyerem, háton fekvés közben) akkor is érzem, hogy a vállam eléggé fáj. Néha amikor egyéb cselekvés nélkül fáj, körözök vele, tornáztatom, de akkor is érzem, hogy fáj. Történhetett vele valami súlyosabb? Eléggé félek tőle, hogyha orvoshoz fordulok vele, kivizsgálnak és beutalnak egyéb helyekre, mert nemsokára Katasztrófavédelmi versenyre megyek, és nem lenne túl jó, ha le kéne mondanom.

Kicsit szedett-vedett fogalmazásra sikerült, de remélem azért valamennyire érhető volt az eset.

Előre köszönöm a válaszokat!


2017. márc. 21. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát... figyelj. Ahogy tudod vizsgáltatsd. Legalább lassa egy doki. Lehet csak gyógytorna lesz belőle. Elmondod a szitut és igazodni fog hozzád. Nyugi. Szar lehet. De minnél hamarabb kész leszel annál hamarabb jobb lesz
2017. márc. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!