Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szorító érzés a mellkasomnál....

Szorító érzés a mellkasomnál. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ma suliban egyik okos osztálytársam rajtam ugrált (persze megvédtem magam csak még előtte) és azóta mintha szúrna.

Álltalában akkor fáj ha elfordulok vagy fel akarok üllni, légzéskor nem szokott fájni. El fog múlni magától vagy mindenképp kell orvos?



2017. máj. 31. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Akinek emberek ugrálnak a mellkasán, annak általában fájni szokott közben és/vagy utána. Én elmennék orvoshoz.
2017. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem általános iskolás koromban wgy vaspadnak lökött egy fiú osztálytársam. A mellkasomban a szegycsontnál lett egy zúzódás. Semmit nem csináltak vele az orvosok röntgen után, csak végigszenvedtem ahogy tapogatott olyan mértékű erővel, hogy gyerekfejjel szinte bírhatatlan volt. Azóta felnőttem (21/N) és a mai napig heti minimum 4-5 alkalommal is forful elő szúródás a mellkasomnál, vagy levegővételi akadályozás érzet amivel nem tudok mit kezdeni. Ilyenkor a szívem is megáll pillanatokra, néha 2-3 mp-re is, nem kapok levegőt hiába próbálok venni, de ha elmegyek szívultrahangra (már többször voltam) nem mutatnak ki semmit a legérzékenyebb gépek sem. Lehet érdemes orvos felkeresni, hogy nálad ne maradjon fenn ilyen probléma.
2017. máj. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ne haragudj a hibák miatt, telefonról írtam.
2017. máj. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!