Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Véletlen megakadhatott egy...

Meóó2 kérdése:

Véletlen megakadhatott egy csont de nem vagyok bene biztos? Mi történik ha nem szedem ki?

Figyelt kérdés
Csirkepaprikás volt a vacsi és aközbe megakadhatott valami csont mert éreztem evés, azt nem hogy bekereült csak hogy megakadhatot valahol, a torkom elején de lehet hogy kicsit felette a nyelvem mögött.Szóval nem vagyok biztos benne érzek valamit de nem vagyok benne biztos.Mi történik ha nem szedetem ki?Lejjeb csúszik vagy mi?

2017. jún. 4. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megakadt volna, akkor már fuldokoltál volna. Lehet, hogy kicsit megsértette a nyálkahártyádat.
2017. jún. 5. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mégis érzem ma reggel is, hogy van ott valami.
2017. jún. 5. 07:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor menj el gégészetre, ott megnézik és kiszedik ha valóban ott van. Előtte azért próbálj meg sós vízzel gargalizálni, hátha leviszi.
2017. jún. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért mondtam, hogy a nyálkahártyasérülést is akár érezheted. Nem szokott csirkepaprikás evés kapcsán ilyen baleset történni, de ha történik is, nem ilyen tünetszegényen. De vannak emberek, akiket csak a kórház nyugtat meg, úgyhogy akkor menj.
2017. jún. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyelj le egy nagy falat kenyérbelet, igyál egy pohár vizet. Kiderül. Ha lecsúszik, akkor csak sérülés van, meggyógyul...
2017. jún. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!