Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltörhetett a lábujjam?

Eltörhetett a lábujjam?

Figyelt kérdés
Délelőtt összevesztem az ággyal, és a III. és IV. ujjam ütöttem be. Akkor nagyon fájt, be is dagadt. Estére a dagadás majdnem elmúlt de a IV. ujjam ugyan úgy fáj. Nem áll rendellenes szögben de nem is úgy ahogy szokott. Olvastam hogy akinek tört, annak be is lilult. Mindenképp lilulással jár? Az enyém nem lila csak így éjszakára még mindig érzem a lüktető fájdalmat nyugalmi állapotban is.

2017. jún. 17. 01:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg sebésznek az SZTK-ban, nem kell beutaló, szükség esetén fog kérni egy röntgent.
2017. jún. 17. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha eltört, akkor az általában lázzal is szokott járni. Ha nem lázasodtál be, akkor valószínűleg csak zúzódás lehet, az meg normális, hogy ennyire fáj. Pihentesd és jegeld egy kicsit, ha nem lesz jobb 1-2 napon belül, akk menj el dokihoz, de a doki is kb ennyit fog mondani, ő sem tud ezzel sok mindent kezdeni
2017. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!