Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fülvérzés mennyire veszélyes?

Fülvérzés mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Igazàbol csak a nővérem miatt írom ki a kérdést hogy megnyugodjon és békén hagyjon. Délelőtt focimeccsen fejberugtak ,kicsit elterültem de pàr màsodperc volt az egész .Nem gondolom nagy dolognak màssal is megesett meg benne van a pakliban. A lényeg hogy ott nem vérzett semmin, hazajöttem lefeküdtem és mire felkeltem véres volt a pàrnàm meg a bal fülem él kicsit.Kijöttem inni ,azóta hogy meglàtta itt kattog hogy orvoshoz kell menni, de ezzel nem hiszem hogy kellene ,simàn elküldenek a fenébe vele. Gondolom csak valami hajszàlér vagy ilyesmi. Ha nem fekszem akkor nem is vérzik csak ha viszintesbe vagyok akkor se nagyon. Apa ott orvos, szóval ha bemegyek akkor ezer % hogy szólna neki nekem még semmi kedvem az oltogatàsàt hallgatni.

2017. jún. 19. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:

A fejberúgás veszélyes. Agyrázkódás, vagy más sérülések pl. belső fül sérülés előfordulhatnak. Tehát ha fejberúgás után pár órával van egy ilyen tünet, akkor a nővérednek teljesen igaza van, ha a kivizsgálásodat sürgeti. Ezzel csak neked akar jót.

Mellesleg ha az apám orvos lenne, akkor kapásból őt hívnám föl, hogy mit gondol, nem pedig vadidegen emberektől kérnék véleményt a neten.

Azt nem tudom, apukád miért oltogatna, nem te tehetsz róla, hogy fejberúgtak, azt nyilván tudja, hogy focizol, és hogy ilyen sport közben előfordulhatnak sérülések.

2017. jún. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Agyràzkódàstol nem vérzik a fül én úgy tudom. Nem lehet hogy csak valami kis ér aztàn kész?

Ami az apàmat illeti,egyértelműen azt mondanà hogy felejtős a foci egy darabig. Azt meg nem kockàztathatom meg.

Nekem az idegenekel semmi bajom ilyen értelemben, mert sokan sokmindent àtéltek, vagy tudjàk mert olvastak róla vagy ilyesmi

2017. jún. 19. 17:17
 3/5 anonim ***** válasza:
De attól, hogy Kis Józsinak csak egy megpattant ér miatt vérzett a füle, Kovács Jancsinak meg lett egy vérömlenye, még nem derül ki, hogy neked mi a bajod.
2017. jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neked semmit nem jelent az apád, neki azonban te a fia vagy és sokat jelentesz neki és próbál megóvni a kellemetlenségektől. Amikor a fülből vér folyik, az már rossz jel, mert dobhártyán belüli traumáról szól, sürgősen menj orvoshoz !
2017. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akér koponyatörés tünete is lehet a fülvérzés. Mindenkép menj orvoshoz.
2017. jún. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!