Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kibicsaklott a bokám. Lehet...

Kibicsaklott a bokám. Lehet ebből nagyobb gond is?

Figyelt kérdés
Egy szerdai napon jöttem le a lépcsőn és rosszul léptem ezáltal kibicsaklott a lábam. Nagyon fájdalmas volt de egy kis idő után elmúlt és haza tudtam sétálni. Otthon megnéztem és nagyon be volt dagadva. 2 napig alig tudtam ráállni és nagyin fájt. Azóta már eltelt egy hét és egy nap de még mindig be van dagadva és véraláfutásos. Mozgatni szinte telyesen tudom és csak ritkán fáj. Járni tudok már szinte futni is. Ebböl lehet nagyobb gond is vagy el fog múlni csak lassan?

2017. márc. 31. 00:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem még egy hónap után is fáfjt egy ilyen kibicsaklás után. Fáslizni kellene és minél kevesebbet terhelni még egy ideig, illetve amikor tudod felpolcolni és borogatni hideg vízzel.
2017. márc. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Napsugar11 ***** válasza:

Nalunk a csaladban ugyanez volt. Azt allapitottak meg, hogy reszleges bokaszalagszakadas. De mar ezt nem mutik, mert nem volt tul eredmenyes.


Nekunk ezt irta fel a doki: [link]


3 hetig ejjel-nappal, 3 hetig csak nappal kellett hordani. Terhelni szabad volt.


Vegyetek ilyet, es kenjetek kenoccsel. Van a gyogyszertarban tobb fele. Segitenek kivalasztani.

2017. márc. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!