Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A felvogipszben hogy szabalyos...

A felvogipszben hogy szabalyos fekudni, aludni?

Figyelt kérdés

Szia


Labtoresem van, terd alattig vagyok gipszben.

1. hetben normalis fekvogipszben volt a labam de most kaptam egy konyitett fekvogipszet amit 2 hetig viselek.

Hogy lehet normalisan fekudi aludni benne?

En oldalt szoktam aludni. Most ugy alszok , hogy a torott labam parnakon es jobbra forditva. Szabalyos ez? A toresem bal oldalt van.



2017. júl. 18. 08:42
 1/5 enes ***** válasza:
A legjobb az lenne, ha egyenesen, felfelé lenne a lábad - ehhez a hátadon kell feküdnöd. De ha már nagyon kényelmetlen, akkor óvatosan, egy darabig lehet pozíciót váltani.
2017. júl. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem már járógipszem van, de én mindig párnára rakom a gipszelt lábamat alvás közben és háton felszem. Néha oldalra fordulok.
2017. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

akkor oldalt fekves nem jo neki?

jol felpocolva csak oldalra billentem

hattal keptelen vagyok aludni

persze nappal hattal fekszek es labam felfele tartom

2017. júl. 23. 14:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Én oldalt raktam a párnára és úgy jó volt.
2017. júl. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi akkor megnyugodtam hogy jo lesz igy is
2017. júl. 23. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!