Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szögbe léptem. Muszáj orvoshoz...

Szögbe léptem. Muszáj orvoshoz fordulnom?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt 11 körül szögbe léptem. Pontosabban egy deszkára amiből kiállt. Nem volt rozsdás, és hagytam kivérezni, megmostam, és tettem rá egy sebtapaszt. Most vettem le. A seb tisztának tűnik, és nem piros, se nincs bedagadva. Csak fáj. a szög csak a felső bőrrétegen ment át (4-5mm), papucson keresztül. És a piros csíkot sem látom sehol. A kérdés, muszáj orvoshoz fordulnom? a Bátyámmal is történt ilyen, és semmi baja nem történt. Én nem aggódom, vagy kéne?

2017. júl. 18. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy telefont megér...háziorvostól kérdezd meg azért szerintem.
2017. júl. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Jobb felni mint megilyedni...Valami fertotlenito esetleg?
2017. júl. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hirtelen nem volt kéznél.
2017. júl. 18. 23:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Néhány éve én is ugyanígy jártam. Nekem nagyon bedagadt, rá sem bírtam állni. Miután beleléptem lefertőtlenítettem, de nem mentem vele orvoshoz. Pár nap alatt rendbejött.
2017. júl. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kórház, sbo.. ne hanyagold el! Én egyszer beleléptem egy csontszilánkba, elvágta a talpam, 2 nap után mentünk a kórházba és csináltak rajta egy nagyobb vágást, és beraktak egy kis csövet amin a genny távozhatott.. Elég fájdalmas volt.. úgyhogy ne kerülj te is ebbe a helyzetbe.
2017. júl. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4. Válaszoló, a seb teljesen begyógyult, és nem is volt bedagadva.
2017. júl. 25. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!