Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek eltört? Vagy letört?

Szerintetek eltört? Vagy letört?

Figyelt kérdés

Ma voltunk strandon, (Nyiregy Sosto,aki volt már a kinti sárga csuszdárol van szo)

Na tehat a csuszda az olyan h nagyon meredeken indul es ilyen hullamos, ed dobalja igazabol az embert

Na rngem is dobalt(minél nagyobb suly annál jobban dobál, és nem vagyok vmi vekony 15/l)na es egyszer "feldobott"és már a medencébe érkeztem, ott meg elég alacsony a vizszint(asszem 120 cm)na mindegy én meg a bal sarkamra érkeztem

Nagy nehezen kimásztam utána egész jol voltam még furodtem mar nem csuszdaztam már akkor sem nagyon tudtam ráállmi most meg még rosszabb

Már ha hozzá is ér vmi akk is orditok

Ha elmegyek orvoshoz ő mit tud vele kezdeni?



#orvos #Nyíregyháza #törés #sarok #gipsz #fásli #nemtudokráállni #mitcsinalvele
2017. júl. 21. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:

azt hittem ilyet is csak én tudok produkálni... na kérlek én is hasonlóan jártam.. mogyoródi aqua park-szabadesés csúszda+kis medence, kórházba megröntgenezték, elvileg nem volt törés, 1-1,5 évig nem tudtam rálépni kb, ez történt 6 éve, már abszolút nem fáj, de ha konkretan a sarkamra lépek recseg.. szerintem valamilyen porc leválhatott akkor..


neked azt javasolnám jegeld és irány a doki


jobbulást!

2017. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, elképzelhető hogy törés, mindenképp fordulj orvoshoz hogy megröntgenezzen, és ne nagyon állj rá, mert ha el van törve akkor könnyen elmozdulhatnak a csontok, ott pedig már csak a műtét segít! Ha megvan az eredmény írd le, mert kíváncsi vagyok :)
2017. júl. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi nektek!

Privátban ha gondoljátok írok, hogy mikor hogy van a lábam, de szerintem az sem fontos

Orvoshoz nem szeretnék menni mert lábujjhegyen tudok járni, és ugy nem is olyan vészes

Csak ha vmi hozzáér, vagy véletlenül leteszem

Na de azért nem szeretnék orvoshoz menni mert most megyün majd 2 hét mulva nyaralni, és fürdeni fogunk 1 hétig, na még egy gipsz hiányzik

Ezt a fájdalmat inkább elviselem

2017. júl. 22. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!