Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vonattal utazni begipszelt...

Vonattal utazni begipszelt lábbal, szerintetek szabad?

Figyelt kérdés

Járógipszben vagyok. Vidékről kellene Budapestre utaznom vonattal meg vissza, illetve Budapesten villamossal, busszal utaznom is kellene. Egész napos út lenne ez.


Bevállaljam ezt járógipsszel? Itthon már megy az utcán járkálás gipszben, meg buszon is utaztam.


Ti mit javasolnátok?



2017. júl. 22. 09:19
 1/3 enes ***** válasza:
100%
Persze, hogy szabad. Menj csak! A legjobb az autó lenne, de gondolom erre nincs lehetőség, tehát marad a tömegközlekedés.
2017. júl. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szabadni szabad. Kicsit körülményesebb, és biztosan kellemetlen is lesz neked. Alapvetően jóindulatúak az emberek, biztosan segíteni fognak - ha kell!


Jó utat :)

2017. júl. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát néha állj fel, polcold fel, tudod, trombózisveszély!!

:O én is jártam vele bevásárolni :D de ne ülj sokáig egy helyben!! rakd fel a lábad de ha nem tudod minimum óránként állj fel tudod hogy zsibbadni is szokott ilyenkor:(...

2017. júl. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!