Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elfertőződött a sebem?

Elfertőződött a sebem?

Figyelt kérdés

Pár napja a görkorim széle lehorzsolta/felsértette a a lábszáramat lett egy kb.1-2 cmes seb rajta.Ami most sárgás színű,a szélén már elkezdett bevarrasodni, körülötte kipirosodott! Elfertőződött? Amikor hazaértem bekentem Neogranormonnal pár napig azzal kentem,ma pedig ilyen antibiotikumos kenőcsöt tettem rá!

Esetleg valami gyógymód?Nagyon félek,hogy mit csinálnának vele a kórházban?Mit csinálnak ilyenkor? Piros csík nincs



2017. júl. 25. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs bajod
2017. júl. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Huh megnyugodtam, köszi

Amúgy azt elfelejtettem írni, hogy sárga genny folyik belőle

2017. júl. 25. 23:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítsd le. Amennyiben nem múlik, fordulj orvoshoz. Valószínű lefertőtlenítik,
2017. júl. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne kenegesd semmi szarral attól van a bajod. Jódozd egyszer és ennyi
2017. júl. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ma reggel csak elmentem a háziorvosomhoz, annyit mondott hogy csak egy kis horzsolás...Amivel én annyira nem értek egyet,mivel alig bírok járni, gyulladt, gennyes na mindegy nem én végeztem el az orvosit :) :D

2017. júl. 26. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!