Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Valakinek volt már itt gipszbe...

Valakinek volt már itt gipszben a karja? Milyen volt? Hogy boldogultál vele?

Figyelt kérdés

2017. aug. 6. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

alkarom, csuklótörés miatt.

Sz@r volt, de kénytelen voltam mindent megoldani.

2017. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
kéztőcsont törés miatt és én igazából szerettem bevallom. Nem kellett gimiben 1 hónapig jegyzetelnem, dogát írnom, mindenből lefelelhettem, ami azért könnyebb.
2017. aug. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem el volt törve a kezem, mégsem gipszelték be.
2017. aug. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Kétszer is, egyszer felkarig, amikor eltört a könyököm, na az sz@r volt.

4 hete vették le a könnyített gipszet az alkaromról, mert elvolt törve a csuklóm, igaz, hogy az a jobbik kezem volt, de mégis sokkal jobb volt az egész. Az elején egy hétig rendes gipszbe voltam, az kétszer olyan nehéz, mint a 9-dik napon feltett könnyített-műanyag gipsz, de így is túráztam vele meg még a Balatonban való fürdést is meglehetett oldani. A műanyag gipsznél csak annyi van, hogy 3000 Ft-ot kell kifizetni érte, mert nem jár, de kötelező...

2017. aug. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!