Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Van valakinek poszttraumás...

Van valakinek poszttraumás állapota bokatörés után?

Figyelt kérdés
2011-ben volt trimall bokatörésem, azóta szenvedek. 3 műtéten vagyok túl. Szegecselték, majd kivették a szegecseket, volt tartális alagút műtétem is. MRI alapján most csontvelő ödéma van benne és 3-4 mm-es csontfragmentumok is, van ahol pockopás és másutt meg csontfelrakódások. Újabb műtét lesz valószínűleg. Van erre még esély, hogy valaha normális életet éljek, vagy mindig jön elő benne újabb és újabb deformitás az átmeneti nyugalmas időszakok között? Valakinél tapasztalat?

2017. aug. 4. 09:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálunk a családi, ismerősi körben 4 bokatörés is volt - 3 helyrejött, egy a törés milyensége + kisebb műhiba miatt valószínűleg sosem fog.

Minden sérülés/ esés/ baleset/ törés más, nincs általános válasz v. jó tanács - szerintem.

2017. aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!