Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokaszalag szakadásnál előford...

Bokaszalag szakadásnál előfordulhat, hogy maga a dúzzanat 4 hét után sem tűnik el?

Figyelt kérdés

4 hete futbalozás, sprintelés közben ellőtték a földre leérkező lábamat, azonnal orvoshoz mentem. Jobban be volt dúzzadva, 1 hét sínt kaptam, de az orvosok csak annyit mondtak pihentessem, viszont ennek már 4 hete. Kicsit félválról éreztem a vizsgálatot, meg rácsodálkozva, hogy még dúzzadt. 2x röntgenezték, de nincs egyébb. Felpóckolva pihentetem, gyógyszert szedek (gyulladást csökkentsek) jegelem, kenem. Létezik, hogy 5-6 hét alatt megy le a dúzzanat? (Itt duzzadt meg elsőnek a baleset idején) Vagy más egyébb bújhat meg? 3 különböző orvosnál voltam kontrollon. Magánrendelést fontolom, de "pihentesse még" mondatért nem másznék le a 4ikről :/

[link]

[URL= [link] ][img] [link]

[URL= [link] ][img] [link]



2017. aug. 11. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Helló! Ha szakadva van akkor normális, hogy be van dagadva.. Viszont ha nincs akkor valami más lehet a probléma. Mond meg a dokinak hogy küldjön el röntgenre és CT vizsgálatra, mert különben nem derül ki mi a problémád.. Szép estét!
2017. aug. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2017. aug. 13. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!