Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 5 napja odacsuktam az ujjam...

5 napja odacsuktam az ujjam valahova. Azóta nagyon fáj. Többi lent. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
5 napja odacsuktam a bal középsőujjam és azóta nagyon fáj.Egy kicsit fel van dagadva de nem lilult be.A szüleim nem akarnak elvinni röntgenre,mert azt mondják hogy biztos nem fájhat annyira,de nagyon fáj.Borogattam,kentem egy krémmel,de nem javul.Mi lehet vele?Mit csináljak?Fontos!!

2017. aug. 29. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hogy nem tudsz egyedül orvoshoz menni az ujjaddal? Én áprilisban zártam be egy autó ajtaját az ujjamra, ami vérzett, belilult, és kb. 2-3 hétig folyamatosan fájt. Aztán elkezdett lenőni a lila-véres rész, de végül felszakadt a körmöm, és leesett az egész. Kb. most tartok ott, hogy meggyógyult. Nekem hetekig fájt, szerintem teljesen normális nálad is, hogy napokig fáj, de hasznos lenne, ha elmennél megnézetni.
2017. aug. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
12/L
2017. aug. 29. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!