Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy szokhatok le a pelenkáról...

Hogy szokhatok le a pelenkáról? Magasan funkcionáló autista vagyok és soha nem lettem estére és otthonra szobatiszta. Amíg elmegyek valahova megy, de nem tudtam leszokni róla. Viszont szeretnék egy barátomhozu átmenni és le szeretnék róla szokni.

Figyelt kérdés
az a baj, hogy külsőre nem látszik rajtam az autizmus, mindenféle baromsággal kezeltek félre, mivel kommunikálok és normálisan beszélek is. Minden voltam már mire kiderült hogy ez a bajom már 18 felett voltam. Azóta nem szedek gyógyszereket és sokkal élénkebb és kiegyensúlyozottabb vagyok. Viszont ezen nem tudom túltenni magam. Mit tehetek?
2017. jún. 26. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Próbálj meg délutan kevesebbet inni, lefekvés előtt pedig menj pisilni. Erősítsed magadban alvás előtt, hogy nem fogsz bepisilni, hogy ha pisilni kell, fell kell ébredned!
2017. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hólyagtornát javaslok


ha érzed hogy már tele a hólyagod akkor ne menj el rögtön pisilni, hanem tartsd vissza ameddig tudod

2017. júl. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!