Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nem rég elestem. Ha szorítok,...

Nem rég elestem. Ha szorítok, kicsit fáj/ kellemetlen érzést van az egyik ujjamban. Lehet, hogy megrepedt a csont? Vagy akkor nagyon fájna?

Figyelt kérdés
Ha mozgatom az ujjam, akkor semmi. Ha jobbra-balra rángatom, akkor sem fáj. Csak akkor amikor megfogok, vagy megszorítok vele valamit.

2017. szept. 10. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha megrepedt volna a csont, a legkisebb mozdulatra is össze...nád magad, úgy fájna.
2017. szept. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ja én is így voltam vele, csak inkább gondoltam megkérdezem.

Fura, mert csak az egyik ujjam érzékeny.


Nem tudom akkor mitől lehet.

2017. szept. 10. 21:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Első válaszoló. Ezt cáfolnám!

Régen elestem kerékpárral és 2-3 napig nem mentem be kórházba, mert gondoltam semmi bajom. Nem éreztem semmit. De mikor dezodorral akartam volna egyet fújni ,éreztem, hogy nem oké valami, így elmentem dokihoz. Doki mondta, hogy csoda hogy tartja valami a csontomat, úgy elrepedt.

Szóval igen, szorításnál fáj. Remélem azóta voltál orvosnál.

2017. szept. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!